Produkcja Zwierzęca

W dniu 1 czerwca 2023 r. Zarząd KRIR realizując wniosek zgłoszony podczas  XVI posiedzenia KRIR VI kadencji zwrócił się do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Roberta Telusa  w sprawie prowadzenia badań nad szczepionką przeciwko afrykańskiemu pomorowi świń (ASF) oraz przeznaczeniu środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

W dniu 18 kwietnia 2023 r. Zarząd KRIR zwrócił się do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Roberta Telusa w sprawie wsparcia dla producentów trzody chlewnej szczególnie dotkniętych wpływem rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

W odpowiedzi na pismo KRIR w sprawie wprowadzenia zmian w aplikacji IRZplus odnośnie możliwości pobierania z danych o średniej liczbie DJP, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w piśmie z dnia 11 kwietnia 2023 r. przekazało następujące wyjaśnienia:

W odpowiedzi na pismo KRIR w sprawie wprowadzenia zmian w przepisach dotyczących rejestracji cieląt od jałówek wycielonych po 21 miesiącu życia >>>, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi pismem z dnia 11 kwietnia 2023 r., przekazało następujące informacje:

W odpowiedzi na pismo KRIR z dnia 20 marca 2023 r. w sprawie rynku mleka, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi pismem z dnia 7 kwietnia 2023 r. przekazało następujące wyjaśnienia:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com