Pozostałe

Poparcie protestów rolniczych22 lutego 2024 r. odbyło się III Posiedzenie Krajowej Rady Izb Rolniczych, podczas którego członkowie KRIR  zdecydowanie poparli protesty rolników w Polsce. W całej Unii Europejskiej protestują rolnicy domagając się natychmiastowego rozwiązania problemów, które dawno przekroczyły dopuszczalną granicę i uniemożliwiają pracę w rolnictwie poprzez ingerencje polityczne i administracyjne. Jest to jasny dowód na konieczność ponownego zdefiniowania warunków Wspólnej Polityki Rolnej UE.

Publikujemy na naszej stronie apel Celników do Rolników z dnia 19 lutego 2024 r.

agrotech halaE zapoAgrotech 2024 w Targach Kielce od 8 marca! Targi zapowiadają się imponująco.

IMG 7007Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi do 31 października 2024 r. wydłużyło termin na realizacje przedsięwzięcia i złożenie wniosku o płatność końcową w naborze A1.4.1 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO), dotyczącym zakupu i montażu silosów.

07.02.20247 lutego 2024 r. w resorcie rolnictwa odbyło się spotkanie Zarządu KRIR, Prezesów Wojewódzkich Izb Rolniczych z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesławem Siekierskim, Zastępcą Prezesa ARiMR Leszkiem Szymańskim oraz Zastępcą Dyrektora Generalnego KOWR Lucjanem Zwolakiem na temat bieżących, pilnych spraw w rolnictwie. W dyskusji uczestniczyli także wiceministrowie rolnictwa: Stefan Krajewski oraz Michał Kołodziejczak.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com