Szkolenia

Łomża1W ostatnim tygodniu października 2017 r. odbyły się ostatnie trzy z czterech Konferencji pn "Reforma Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku", które realizowane były w ramach konkursu centralnego KSOW. Udział w Konferencjach wzięli mieszkańcy obszarów wiejskich, przedstawiciele izb rolniczych z większości województw w Polsce, a także przedstawiciele samorządów i branżowych związków rolniczych.

konfdln1W dniu 12 października 2017 r. w Mysłakowicach (woj. dolnośląskie) odbyła się pierwsza z czterech Konferencji pn "Reforma Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku" realizowana w ramach konkursu centralnego KSOW. Udział w Konferencji wzięli mieszkańcy obszarów wiejskich, przedstawiciele izb rolniczych z województw dolnośląskiego oraz opolskiego, a także przedstawiciele samorządów i branżowych związków rolniczych.

ksowKrajowa Rada Izb Rolniczych w ramach operacji pt. „Upowszechnianie wiedzy w zakresie innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie, produkcji żywności, leśnictwie i na obszarach wiejskich” planuje organizację 4 konferencji pt. „Reforma Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku”. Konferencje skierowane są do rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, przedstawicieli izb rolniczych, samorządów i branżowych związków rolniczych. Omawiana tematyka jest skierowana bezpośrednio do przedstawicieli środowiska rolniczego, jako beneficjentów rozwoju obszarów wiejskich.

przetworstwo na poziomie gospodarstwa CDRW dn. 21-22 maja 2015 r. w Radomiu odbyło się szkolenie pt. „Przetwórstwo na poziomie gospodarstwa rolnego warunkiem dywersyfikacji dochodu rodzin rolniczych (zboże, owoce, mięso, mleko) oraz podstawy sprzedaży bezpośredniej” w ramach działania Szkolenia zawodowe dla osób zatrudnionych w rolnictwie i leśnictwie objętego „Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013”. W szkoleniu wzięły udział przedstawicielki Rady ds. Kobiet i Rodzin z Obszarów Wiejskich utworzonej przy Krajowej Radzie Izb Rolniczych oraz rolnicy z kilku województw.

Wyszogród14W dniach 16-18 grudnia 2014 r. Krajowa Rada Izb Rolniczych zorganizowała trzy seminaria pn. „Przyszłość Wspólnej Polityki Rolnej i jej drugiego filaru rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014-2020”. Seminaria odbyły się w Falentach k. Warszawy, Małej Wsi i Wyszogrodzie. Wzięło w nich udział 150 osób.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com