Krajowa Rada Izb Rolniczych - Parzniew ul. Przyszłości 5, 05-804 Pruszków,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.tel. 881-939-421
Biuro czynne w godz: 7:30-15:30

Imię i nawiskoStanowiskoAdres e-mail
Katarzyna Szczepaniak - CV Dyrektor Biura Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jolanta Pisarska Zastępca Dyrektora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata Ramatowska Główny specjalista Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Dobaczewska Starszy specjalista Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jan Marciszewski Główny specjalista Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Katarzyna Grudzińska Starszy Referent Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata Kulis Główna księgowa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kinga Michalska Księgowość Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krajowa Rada Izb Rolniczych - siedziba w Warszawie, ul. Żurawia 24 lok. 15, 00-515 Warszawa,
tel. (22) 821-92-65 
NIP: 526-17-62-562
REGON: 012440681, 
Biuro czynne w godz: 8:15-16:15

 Imię i nawiskoStanowiskoAdres e-mail
Małgorzata Jawid Główny specjalista Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Katarzyna Kuznowicz Główny specjalista Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Krajowa Rada Izb Rolniczych - Biuro w Brukseli, Rue de Trèves 61, 1040 Bruksela, te. +48 722 052 528

Imię i nawiskoStanowiskoAdres e-mail
Małgorzata Verset Specjalista ds międzynarodowych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com