Z dniem 17 lutego 2012 r. Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych uruchomił serwis informacyjny dla rolników - członków samorządu rolniczego, dzięki któremu będą otrzymywać drogą elektroniczną różne, ważne i przydatne informacje związane z rolnictwem.

Wszystkich chętnych rolników zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego serwisu informacyjnego – wystarczy wypełnić swoje dane w zakładce KRIR NEWS i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji (czerwona zakładka po prawej stronie) lub wypełnić oświadczenie (do pobrania tutaj) i odesłać podpisane na adres Krajowej Rady Izb Rolniczych, aby otrzymywać smsy z istotnymi informacjami na temat ważnych wydarzeń dla rolników.

Zachęcamy również do zapisania się do Newslettera KRIR - przesyłanego mailowo tygodniowego zestawienia informacji na temat działalności Zarządu KRIR (zielona zakładka po prawej stronie).

Osoby do kontaktu w Biurze KRIR:
- Anna Pieniążek, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com