Informujemy, że w dniu 23 sierpnia 2023 r. ogłoszony został nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027 dla interwencji I.10.3 Inwestycje zapobiegające rozprzestrzenianiu się ASF (https://www.gov.pl/web/arimr/ps-wpr-2023---2027-inwestycje-zapobiegajace-rozprzestrzenianiu-sie-asf), które przyjmowane będą w okresie od dnia 7 września 2023 r. do dnia 6 października 2023 r.

Wnioski należy składać za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych ARiMR (https://epue.arimr.gov.pl). ARiMR na swojej stronie internetowej (https://www.gov.pl/web/arimr/i103-inwestycje-zapobiegajace-rozprzestrzenianiu-sie-asf) udostępniła informację o zasadach ubiegania się i przyznawania pomocy, a także wzory załączników, które należy złożyć na formularzach opracowanych i udostępnionych przez ARiMR oraz inne istotne dokumenty.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com