trzodaWnioski o przyznanie pomocy w ramach mechanizmu "Pomoc z  tytułu wyrównania ceny sprzedaży świń z przeznaczeniem do uboju w ramach nadzwyczajnej pomocy dostosowawczej" można będzie składać od8 września 2017 r. do 12 września 2017 r. Warunki i tryb udzielania pomocy określa § 2 ust.1 pkt 4 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 lutego 2017 r. w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem nadzwyczajnej pomocy dostosowawczej dla producentów mleka i rolników w innych sektorach hodowlanych (Dz. U. z 2017 r., poz. 499 z późn.zm.).

Pomoc może być przyznana producentowi świń za sprzedaż świń w okresie od dnia 1 lipca 2017 r. do dnia 31 sierpnia 2017 r. i stanowić będzie kontynuację wsparcia dla producentów świń, którzy będą mogli ubiegać się o ww. rekompensatę.

Producent świń w nowym okresie wnioskowania nie może już składać wniosków za poprzednie okresy sprzedaży.

Wniosek o przyznanie pomocy składa się osobiście lub przesyłką poleconą nadaną w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. Prawo pocztowe do właściwego oddziału regionalnego ARiMR albo przekazać pocztą elektroniczną na adres elektronicznej skrzynki podawczej ARiMR Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przy czym za datę złożenia wniosku uznaje się datę wpływu tego wniosku do właściwego oddziału regionalnego ARiMR.

Wniosek o przyznanie pomocy - otwórz

Więcej informacji - otwórz

Źródło: ARiMR

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com