P1080233W związku z przedstawionym do konsultacji społecznych projektem rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach działania „Płatności dla obszarów z ograniczeniami naturalnymi lub innymi szczególnymi ograniczeniami” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, który przewiduje zmniejszenie obszarów ONW zgodnie z nowymi zasadami ich wyznaczania, Zarząd Krajowej Rady Izb rolniczych wystąpił 13 grudnia 2018 r. do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z prośbą o spotkanie w celu poinformowania przedstawicieli wojewódzkich izb rolniczych o założeniach wprowadzanych zmian, aby mogli przekazywać informacje bezpośrednio rolnikom.

Zorganizowanie takiego spotkania uważamy za konieczne ze względu na liczne pytania rolników odnośnie wprowadzanych zmian, w tym negatywne opinie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com