logo SIR CDR

Informujemy, że w dniach 24-25 listopada 2022 r. Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu organizuje "VII Forum Wiedzy i Innowacji w Rolnictwie". W ramach Forum zaplanowano przeprowadzenie konkursu pn. "Najciekawsze innowacyjne rozwiązania w rolnictwie". Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa i obszarów wiejskich oraz innowacyjnych technik i technologii, które mogą być wykorzystane w celu efektywniejszego zarządzania gospodarstwem rolnym.
Konkurs jest zachętą dla producentów do wdrażania nowych rozwiązań w produkcji rolnej. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie projektów/produktów/rozwiązań do ww. konkursu.

Zgłoszenie do udziału w konkursie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/1FOlUM7vBpXtIg3ZjIXXoeptgTt8zQabE9WPd0-QIWhg/viewform?edit_requested=true

Zgłoszenia projektów konkursowych należy przesłać do dnia 31 października 2022r.

Więcej informacji, program i regulamin konkursu pod linkiem https://cdr.gov.pl/aktualnosci-instytucje/4242-zaproszenie-do-udzialu-w-konkursie.


Osoba do kontaktu:
Mateusz Sękowski, tel. 48 365 69 39, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Monika Mrożek, tel. 48 365 69 35, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com