gruntyOd 15 marca rolnicy mogą składać wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich i obszarowych z PROW za 2021 r. Od tego roku Agencja przyjmuje je jedynie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus.

Rolnicy, którzy nie posiadają komputera lub obawiają się, że sami sobie nie poradzą z wypełnieniem e-wniosku, mogą liczyć na pomoc pracowników biur powiatowych ARiMR, a także pracowników powiatowych biur izb rolniczych. W placówkach Agencji jak i placówkach izb rolniczych przygotowano specjalne stanowiska, by można było wniosek przygotować i przekazać do ARiMR. Na miejscu będą również eksperci, którzy pomogą technicznie wypełnić wniosek.

Zachęcamy rolników, którzy nie czują się na siłach by sami przygotować swój wniosek lub nie mają komputera do korzystania z takiej pomocy. W placówkach ARiMR oraz KRIR będą zapewnione odpowiednie warunki sanitarne, tak aby nie narażać zdrowia zarówno rolników jak i pracowników.

Na portalu internetowym ARiMR będzie na bieżąco publikowana lista z wykazem placówek, w których będzie można skorzystać z pomocy ekspertów.

Więcej informacji >>>

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com