IMG 4574W dniach 19-22 września 2019 roku Krajowa Rada Izb Rolniczych uczestniczyła w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW zorganizowanej przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – uczestniczyło w niej 800 wystawców i ponad 140 tysięcy gości.

Stoisko KRIR odwiedzili delegaci izb rolniczych z całego kraju, na którym przeprowadzono wiele rozmów z rolnikami.

20 września 2019 r. miał miejsce uroczysty finał XVII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne przebiegający pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zorganizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa i Państwową Inspekcję Pracy. Jego celem jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym. W 2019 roku do Konkursu przystąpiło 1153 gospodarstw indywidualnych. I miejsce i tytuł najbezpieczniejszego gospodarstwa rolnego w kraju otrzymało gospodarstwo Państwa Anny i Mariusza Chrzanowskich z Nowego Chodnowa w województwie łódzkim.

IMG 4555 IMG 4588   IMG 4574

Prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych ufundował wyróżnienie za udział w finale konkursu i stosowanie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym. Nagrodę KRIR wręczyła Delegat do KRIR z Wielkopolskiej Izby Rolniczej Pani Jolanta Nawrocka, Pani Renacie Wiesner z województwa śląskiego.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com