agrobiznes 4.0Już w 20 marca 2019 r. w Hotelu Bristol w Warszawie będzie miała miejsce ekspercka debata o planach rozwoju sektora rolnictwa w Polsce oraz o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Spotkanie odbędzie się pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Globalna rewolucja cyfrowa wywiera coraz większy wpływ na sektor rolniczy, dlatego też przedsiębiorcy zaczynają coraz prężniej ze sobą konkurować w wyścigu po innowacje. Celem spotkania będzie wypracowanie odpowiedzi na pytania związane z perspektywami rozwoju branży, jak pokonać bariery prawne, by przemysł rolniczy miał możliwość stabilnego rozwijania innowacyjnych produktów i usług oraz jak zapewnić rolnictwu wsparcie finansowe i technologiczne. Dyskusję zdominują zagadnienia związane z wykorzystaniem IT w sektorze rolniczym oraz wdrażaniem sposobów na zwiększenie produkcji i wydajność pracy. Eksperci pochylą się również nad metodami wsparcia finansowanego producentów z branży oraz porozmawiają o szansach i wyzwaniach dla rolników.

Do udziału w dyskusji zostali zaproszeni Jan Krzysztof Ardanowski – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi; Prof. Wiesław Bielawski – Rektor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie; Jacek Kostrzewa – Prezes Zarządu, Skotan; Marek Łuczak – Head of Central Europe, Syngenta Polska; Prof. Sławomir Podlaski – Profesor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Piotr Maciak – Prezes Zarządu, Dyrektor Sprzedaży, Europa Centralna, Nordkalk.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wcześniej należy zgłosić swoją chęć uczestnictwa pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Executive Club

Patroni Honorowi: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Polskie Towarzystwo Agrofizyczne, Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa, Krajowa Rada Izb Rolniczych, Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, Instytut Technologiczno-Przyrodniczy, Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych, Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Rolnictwa, Polskie Towarzystwo Inżynierii Rolniczej

Partnerzy: Alvanta, Nordkalk, Skotan SA, Syngenta

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com