W dniu 14 lutego 2019 r. Zarząd KRIR na wniosek Pomorskiej Izby Rolniczej zwrócił się do Minister Finansów Pani Teresy Czerwińskiej w sprawie przedłużenia obowiązywania rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 8 lutego 2018 r. w sprawie zaniechania poboru podatku dochodowego od osób fizycznych od niektórych przychodów (dochodów) otrzymanych na łagodzenie zagrożenia bezpieczeństwa publicznego, w tym zagrożenia pożarowego, w zdewastowanych lasach niestanowiących własności Skarbu Państwa, ponieważ duża część prywatnych posiadaczy lasów do tej pory nie uporała się ze skutkami huraganu z sierpnia 2017 r.

Jak poinformowano przy piśmie z dnia 20 lutego 2018 r. Minister Finansów rozporządzeniem z dnia 30 listopada 2018 r. przedłużył obowiązywanie ww. rozporządzenia do końca 2021 r. Ten akt normatywny został opublikowany z Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej z 2018 r. pod pozycją 2283.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com