IMG 3050 1got

W dniach 01 – 03 lutego 2019 roku Krajowa Rada Izb Rolniczych wzięła udział w III edycji Centralnych Targów Rolniczych - Agro Premiery & Show organizowanych przez Centrum Targowo-Wystawiennicze Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Podczas ceremonii otwarcia obecni byli przedstawiciele izb rolniczych wraz z Prezesem Krajowej Rady Izb Rolniczych – Wiktorem Szmulewiczem.

 

Podczas ceremonii inauguracji III edycji CTR nastąpiło wręczenie statuetek „Złotego Żurawia”, które nagrodzonym firmom wręczył wraz z Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Ryszardem Zarudzkim, Prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych – Wiktor Szmulewicz.

Tematem wiodącym tegorocznej edycji targów było „Gospodarstwo na miarę przyszłości – nowoczesne technologie”. Była to również jedna ze stref tematycznych, w której Zwiedzający mogli poznać najnowocześniejsze rozwiązania dla rolnictwa w dwóch modelowo zaaranżowanych mini gospodarstwach – o profilu produkcji roślinnej oraz o profilu produkcji zwierzęcej. W ramach ekspozycji targowej Organizator stworzył również: Salon Techniki Rolniczej, Salon Środków do Produkcji Rolnej, Strefę Dobrej Żywności oraz Salon Usług Specjalistycznych.

Podczas targów Krajowa Rada Izb Rolniczych miała swoje stoisko wraz z Mazowiecką Izbą Rolniczą, które było chętnie odwiedzane przez Zwiedzających, zarówno rolników jak i rodziny z dziećmi.

III edycja Targów po raz kolejny przyciągnęła do Nadarzyna nie tylko zwykłych mieszkańców, ale również przedsiębiorców rolnych, rolników, sadowników, przedstawicieli i członków izb rolniczych oraz organizacji branżowych.

IMG 3051 1got   IMG 3062 1got IMG 3065 1got 
 DSC 2891got  DSC 2893got  DSC 2895got

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com