IMG 4550W dniach 26 i 27 maja 2018 roku na terenie Moto Parku w Ułężu (woj. lubelskie, pow. rycki) odbyła się wystawa rolnicza Zielone Agro Show 2018, organizowana przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Wystawa przeznaczona jest specjalnie dla hodowców bydła mlecznego i producentów mleka. Poświęcona jest nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła.

Ważnym punktem wystawy były pokazy maszyn w pracy. Co roku cieszą się one olbrzymim zainteresowaniem rolników. W tym roku pokazy miały nieco inną formułę i składały się z dwóch części. W pierwszej prezentowane były kosiarki oraz przetrząsacze, w drugiej prasy zwijające, praso-owijarki, przyczepy zbierające oraz sieczkarnie polowe.  W ramach pokazów prezentowano także prawidłowe ustawienie robocze kosiarki. Była to okazją by zobaczyć maszyny zielonkowe, zasięgnąć porady specjalistów i fachowców, a także zobaczyć pracę prawie 50 zestawów maszyn niezbędnych do uprawy i zbioru zielonek (m.in. kosiarek, pras zwijających, prasoowijarek, owijarek do bel, przyczep).

IMG 4558 IMG 4568 IMG 4575

Podczas wystawy również Krajowa Rada Izb Rolniczych miała swoje stoisko, które było licznie odwiedzane przez rolników.

Na Zielonym Agro Show można było zapoznać się z szeroką ofertą wystawców, którzy zaprezentowali to co niezbędne do uprawy i zbiorów roślin zielonkowych, m.in. nowoczesne maszyny, nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze jak również elementy wyposażenia budynków inwentarskich.

Więcej zdjęć w galerii - zobacz >>>

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com