DSCF1650W dniach 30 listopada – 2 grudnia 2017 roku Krajowa Rada Izb Rolniczych wzięła udział w II edycji Centralnych Targów Rolniczych organizowanych przez Centrum Targowo-Wystawiennicze Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Podczas ceremonii otwarcia obecni byli przedstawiciele izb rolniczych wraz z Prezesem Krajowej Rady Izb Rolniczych – Wiktorem Szmulewiczem.

W ramach ekspozycji targowej Organizator stworzył poszczególne strefy: Salon Techniki Rolniczej, Salon Środków do Produkcji Rolnej, Targi Dobrej Żywności, Salon Usług Specjalistycznych i wsparcia dla branży Agro, Innowacje dla Rolnictwa, Ekspozycja ras zwierząt gospodarskich, w których Odwiedzający mogli zapoznać się z szeroką ofertą prawie 300 wystawców.

Podczas targów Krajowa Rada Izb Rolniczych miała swoje stoisko wraz z Mazowiecką Izbą Rolniczą, które było chętnie odwiedzane przez Zwiedzających, zarówno rolników jak i rodziny z dziećmi

30 listopada podczas Wieczornej Gali Centralnych Targów Rolniczych odbyło się m.in. rozstrzygnięcie Konkursu „Rolniczki motorem innowacji w Polsce” organizowanego przez Krajową Radę Izb Rolniczych na wniosek Rady ds. Kobiet i Rodzin z Obszarów Wiejskich przy KRIR.

DSCF1612 DSCF1654 DSCF1600

W drugim dniu trwania targów Krajowa Rada Izb Rolniczych zorganizowała Piknik Owocowo-Warzywny sfinansowany ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Podczas Pikniku odbywała się degustacja owoców i warzyw oraz organizowane były konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Całej imprezie towarzyszył Zespół Muzyczny z Łowicza.

Podczas Centralnych Targów Rolniczych zorganizowany został m.in. Jubileusz 25-lecia Gazety Sołeckiej, na którym obecny był Prezes Krajowej Rady Izb rolniczych – Wiktor Szmulewicz, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Krzysztof Jurgiel oraz Prezes Ptak Warsaw Expo – Tomasz Szypuła.

II edycja Targów po raz kolejny przyciągnęła do Nadarzyna nie tylko zwykłych mieszkańców, ale również przedsiębiorców rolnych, rolników, sadowników, przedstawicieli izb rolniczych i organizacji branżowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com