IMG 7136W dniach 27 i 28 maja 2017 roku na terenie Moto Parku w Ułężu (woj. lubelskie, pow. rycki) odbyła się wystawa rolnicza Zielone Agro Show 2017, organizowana przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Wystawa przeznaczona jest specjalnie dla hodowców bydła mlecznego i producentów mleka. Poświęcona jest nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Jest ona okazją by zobaczyć maszyny zielonkowe, zasięgnąć porady specjalistów i fachowców, a także zobaczyć pracę niemalże 50 zestawów maszyn niezbędnych do uprawy i zbioru zielonek (m.in. kosiarek, pras zwijających, prasoowijarek, owijarek do bel, przyczep).

Podczas wystawy również Krajowa Rada Izb Rolniczych miała swoje stoisko, które było licznie odwiedzane przez rolników.

IMG 7047 IMG 7219 IMG 7276

Na Zielonym Agro Show można było zapoznać się z szeroką ofertą 140 wystawców, którzy zaprezentowali to co niezbędne do uprawy i zbiorów roślin zielonkowych, m.in. nowoczesne maszyny, nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze jak również elementy wyposażenia budynków inwentarskich.

Więcej zdjęć w galerii - zobacz >>>

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com