prow.jpg19 czerwca br. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi podpisał rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie podziału środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013, które wejdzie w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia. Celem nowelizacji przedmiotowego rozporządzenia jest zmiana wysokości limitów do przyznania pomocy w poszczególnych kopertach wojewódzkich w ramach następujących działań PROW na lata 2007-2013: „Poprawianie i rozwijanie infrastruktury związanej z rozwojem i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa przez scalanie gruntów i gospodarowanie rolniczymi zasobami wodnymi”, „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej”, „Odnowa i rozwój wsi”, bez zmiany całego budżetu działań.

 
 
 
Ponadto w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” włączono limit dotyczący dodatkowego zakresu na inwestycje budowy, przebudowy, remontu lub wyposażenia targowisk do limitu na pozostałe operacje. Wyodrębniony pozostaje wyłącznie limit przeznaczony na projekty dotyczące infrastruktury szerokopasmowego Internetu na obszarach wiejskich.
 
Źródło: MRiRW
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com