trzoda chlewnaSekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w Departamencie Rolnictwa i Obszarów Rybackich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego opracował materiały filmowe dotyczące wirusa afrykańskiego pomoru świń, ptasiej grypy oraz zasad bioasekuracji w gospodarstwach. Spoty informacyjne, w których emitowane są ostrzeżenia przed zachowaniami mogącymi przyczynić się do rozprzestrzeniania wirusa nadawane są od 19 listopada br. na antenie TVP3 Białystok. Materiały filmowe są dostępne pod adresem www.asf.wrotapodlasia.pl.

Marszałek Województwa Podlaskiego zaprasza do zapoznania się z treścią spotów oraz rozpropagowania materiałów, celem szerzenia świadomości społeczeństwa i upowszechnienia zasad bioasekuracji.

Województwo Podlaskie najdłużej w kraju dotykają konsekwencje związane z wystąpieniem wirusa afrykańskiego pomoru świń, dlatego niezbędne są wspólne działania i inicjatywy przyczyniające się do skuteczniejszego zwalczania ASF.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com