obraz1.jpgKrajowa Rada Izb Rolniczych, podobnie jak w latach poprzednich, organizuje kolonie letnie oraz półkolonie letnie z dofinansowaniem Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Z wypoczynku letniego mogą skorzystać dzieci i młodzież w wieku do 16 roku życia, których przynajmniej jedno z rodziców lub opiekunów prawnych jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS (jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno-rentowe oraz chorobowe, wypadkowe i macierzyńskie) lub jedno z rodziców jest uprawnione do świadczeń z KRUS w czasie trwania kolonii oraz półkolonii.

 

 
 
Turnus wypoczynkowy w ramach kolonii trwa 14 dni, podczas którego dzieci mają zapewnione zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie (pięć posiłków), transport, opiekę wykwalifikowanej kadry, program kulturalno-oświatowy oraz program promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.
Turnus wypoczynkowy półkolonii trwa 10 dni, w ramach którego dzieci mają zapewnione miejsce, w którym odbywają się zajęcia w ramach półkolonii, wyżywienie (2 posiłki dziennie), transport (w miejscu gdzie będzie realizowany program), ubezpieczenie, opiekę wykwalifikowanej kadry oraz program kulturalno – oświatowym oraz program promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.
W razie zainteresowania udziałem dzieci w koloniach bądź półkoloniach organizowanych przez Krajową Radę Izb Rolniczych prosimy o zgłaszanie się do wojewódzkich izb rolniczych.
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com